Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pierwsze zawody nowego sezonu zorganizowane przez koło PZW Międzylesie cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ na starcie stanęło 20 uczestników (w tym dwie panie). Łowiskiem na którym przyszło rywalizować wędkarzom była flagowa woda tego koła, czyli staw nr 5 w Szklarni. 

Czytaj więcej...

 

Kolejne z kół postanowiło otworzyć swoje zawody dla wszystkich członków Polskiego Związku Wędkarskiego, a mowa tutaj o kole PZW Kłodzko. Osobą, która w dużym stopniu się do tego przyczyniła jest Wiceprezes ds. Sportu tego koła - Jan Szydełko. Do zawodów przystąpiło 21 zawodników, co było niespotykane w latach wcześniejszych, kiedy w imprezach tego koła startowali tylko i wyłącznie wędkarze z Kłodzka.

Czytaj więcej...

W Starej Morawie nieopodal Stronia Śląskiego 17 września odbyły się I Zawody o Puchar Śnieżnika, w których udział wzięło 23 zawodników. Sponsorem imprezy było Nadleśnictwo Lądek Zdrój, a organizatorzy zapewniali, że dołożą wszelkich starań, aby te zawody wpisały się na stałe w kalendarz zawodów spławikowych.

Czytaj więcej...

Koło Miejsko-Gminne Stronie Śląskie ma zaszczyt zaprosić w dniu 17.09.2016 r. na spławikowe zawody wędkarskie o PUCHAR ŚNIEŻNIKA. Całkowitym sponsorem zawodów jest Nadleśnictwo Lądek Zdrój. Zawody są wolne od opłat startowych dla członków PZW. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem sportu wędkarskiego w jednej czterogodzinnej turze w sektorach na Zbiorniku Retencyjno – Rekreacyjnym Stara Morawa 2 km od Stronia Śl.

Czytaj więcej...

Tegoroczne zawody o Puchar Międzylesia przyciągnęły zaledwie 4 drużyny, w skład których wchodziło łącznie 12 zawodników. Tak niska frekwencja spowodowana była tym, że na dzień 14 sierpnia zaplanowane zostały również doroczne zawody Autoland na zbiorniku Owiesno.

Czytaj więcej...